O ŠIPKÁCH

O šipkách obecně se toho nejvíce dozvíte jednoznačně na TV Novasport 2.
Odborníci, co tam komentují zápasy světových hvězd, se kterými se navíc pochopitelně velmi dobře a osobně znají, vědí totiž o šipkách úplně všechno, aby taky ne za 25 let kariéry.
Díky nim přijdete třeba na to, že zavírat 95 dvěma šipkami T19-D19 je obrovská chyba, 95 se totiž musí hrát vždy přes střed a pak se to nějak dopočítá. Nebo že zavírat 170 na tři šipky, když soupeř ještě není na zavíratelném čísle, je nesmysl, 50 se musí po zásahu dvou T20 vždy rozložit, i když se jedná o hráče první světové desítky, navíc rozjetého jako parní válec.
A když budete poslouchat ještě chvilku, dozvíte se, že zavírání D16 je lepší se vůbec neučit, jediné rozumné řešení je jen a pouze D20.
V zásobě toho mají ještě nespočet, opravdu hodně, aby taky ne po těch dlouhých letech nabitých zkušenostmi. Jen si musíte dát pozor na případný nesouhlas s jejich názory, to se pak setkáte s takovou namyšleností a arogancí, že si nakonec vypnete u televize zvuk, pustíte si k šipkám oblíbenou muziku a zjistíte, že je to tak lepší.

wise_gays